24 қазанда Қазақстан Республикасы күні мемлекеттік мереке қарсаңында мектебімізде «25 қазан – Қазақстан Республикасы күні» атты мерекелік концерт өтті. Мектебіміздің оқушылары өз өнерлерін ортаға салып, би билеп, ән шырқады. Концертте музыка мектебін » КГУ «Первомайская средняя школа»
» » » 24 қазанда Қазақстан Республикасы күні мемлекеттік мереке қарсаңында мектебімізде «25 қазан – Қазақстан Республикасы күні» атты мерекелік концерт өтті. Мектебіміздің оқушылары өз өнерлерін ортаға салып, би билеп, ән шырқады. Концертте музыка мектебін
2023

24 қазанда Қазақстан Республикасы күні мемлекеттік мереке қарсаңында мектебімізде «25 қазан – Қазақстан Республикасы күні» атты мерекелік концерт өтті. Мектебіміздің оқушылары өз өнерлерін ортаға салып, би билеп, ән шырқады. Концертте музыка мектебінің оқушылары да өнер көрсетті.

24 октября в предверии государственного праздника Дня Республики Казахстан в нашей школе прошел концерт «25 октября- День Республики Казахстан». Учащиеся нашей школы выступали с творческими номерами, танцами и песнями. Также на концерте выступали ученики музыкальной школы.