21.06.2023 ж. ата-аналар қоғамдастығы алдында қоғамдық тыңдау (ашық қоғамдық баяндама) өткізілді. » КГУ «Первомайская средняя школа»
» » » 21.06.2023 ж. ата-аналар қоғамдастығы алдында қоғамдық тыңдау (ашық қоғамдық баяндама) өткізілді.
2023

Қоғамдық тыңдаулардың күн тәртібі:
1.Білім беру мекемесінің қызметі туралы білім беру ұйымының басшысы Н.Н.Рыбинаның есебі, оның ішінде жыл және МҚА қорытындысы бойынша білім беру қызметтерін көрсету сапасы туралы (20 минутқа дейін);
2.Бюджеттен тыс қаражатты бөлу, қайырымдылық көмектің мақсатты жұмсалуын бақылау; Көгалдандыру айлығына ата-аналардың қатысуы туралы (ҚК төрағасы Т.И. Пилипчук 10 минутқа дейін);
3.Оқушылардың құқықтары мен мүдделерін қорғау, оқушылардың салауатты өмір салтын қалыптастыруға жағдай жасау туралы. Оқушылардың жазғы еңбегі мен демалысын ұйымдастыру туралы (әлеуметтік педагог Н.В. Абакумова 10 минутқа дейін)
4.Мектеп дамуының басым бағыттары туралы (оқу ісінің меңгерушісі Алейникова ЕВ)
Ақпарат: Мектеп формасы, монетизация бойынша іс-шаралар жөнінде

21.06.2023 прошли общественные слушания ( открытый публичный доклад) перед родительской общественностью. Повестка дня общественных слушаний:
1.Отчет руководителя организации образования Рыбиной НН о деятельности организации образования, в том числе о качественном предоставлении образовательных услуг по итогам года и ГИА (до 20 минут)
2.О распределение внебюджетных средств, осуществление контроля за целевым использованием благотворительной помощи; Об участии родителей в месячнике по благоустройству территории.(Председатель ПС Пилипчук Т.И. до 10 минут)
3.О защите прав и интересов обучающихся, создании условий для формирования здорового образа жизни обучающихся. Об организации летнего труда и отдыха учащихся. (социальный педагог Абакумова НВ, до 10 минут)
4.О приоритетных направлениях развития школы. (завуч Алейникова ЕВ)
Информация: О мероприятиях по школьной форме, монетизации

protokol-obschestvennyh-slushanij-4.zip [2,43 Mb] (cкачиваний: 0)